Svet-Stranek.cz
PS-ELEKTRO

Zabezpečení objektů:Elektromontáže Petr Slovák PS-ELEKTRO

Zabezpečení objektů

Zabezpečení domů, zabezpečení bytů…

Ochrana majetku a zabezpečení domu a bytu je v dnešní době velice důležitá věc. Podle statistik České policie jsou krádeže a vandalství v poslední době stále častější. Je tedy na místě Váš majetek kvalitně a bezpečně chránit. Proto nabízíme zabezpečení bytu, domu a objektů všeho druhu na míru.


http://www.eurosat.cz/UserFiles/Image/Produkty/Paradox/Esprit/Klavesnice/642blopened-nahled-170.jpg


Komplexní zabezpečení objektů

Elektronické zabezpečovací systémy jsou moderní a kvalitní možností jak můžete klidně spát. Protipožární systémy jsou pak ve Vašem bytě, domě či pracovišti nutností. Dle zákona jsou protipožární systému povinné ve všech novostavbách v České republice. Zařídíme Vám instalaci, servis a montáž zabezpečovacího systému pro Váš objekt.

Naše firma montuje EZS od známých firem Jablotron a Paradox.

http://www.eurosat.cz/UserFiles/Image/Produkty/Paradox/Detektory/DG65-nahled-120.jpgStřeženy jsou:

Vstupní dveře magnetickým snímačem, který signalizuje jejich otevření. Pokud je systém aktivován, otevření dveří zahájí odpočítávání vstupního času, během kterého obsluha může vložit bezpečnostní kód a systém vypnout, a zároveň přepne detektor pohybu v hale do zpožděného režimu.

Hala detektorem pohybu. Pokud tento detektor zjistí pohyb ve střeženém prostoru, aniž by byly nejdříve otevřeny vstupní dveře, vyhlásí okamžitě poplach. Jsou-li nejprve otevřeny vstupní dveře a pak je teprve zjištěn pohyb, poskytne detektor nastavený čas na vypnutí bezpečnostního systému.

Další vyznačené místnosti detektory pohybu. Tyto detektory vyhlásí poplach okamžitě při zjištění pohybu ve střežených místnostech.

Střežené plochy jsou vyznačeny v nákresu červeně.

Všechna okna na obvodu domu magnetickými snímači uzavření, které vyvolají poplach ihned po otevření okna a zároveň mohou být nastaveny tak, že neumožní zapnutí bezpečnostního systému do střežení, pokud bude některé z oken otevřeno.

Prosklené plochy na obvodu domu detektory destrukce skla. Paradox Glass Trek.

Poplach je signalizován interní sirénou a externí zálohovanou sirénou, instalovanou tak, aby byla vidět z příjezdové komunikace.
Řídící ústředna je vybavena datovým telefonním komunikátorem, který umožňuje spojení s pultem centralizované ochrany dozorové bezpečnostní agentury.

Systém je řízen ústřednou DC POWER v konfiguraci pro 24 smyček.
Ústředna je instalována v kovové krabici, umístěné na zdi v hale.

Pro ovládání je použita klávesnice s LCD displejem, umístěná u vstupních dveří.